TAJB334M050RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJB334M050RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJB334M050RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 0.33UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: TAJB334M050RNJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TAJB334M050RNJ
Številka dela TAJB334M050RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 0.33UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5839 pcs Podatkovni list TAJB334M050RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric) Druga imena TAJB334M050R
TAJB334M050R-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 12 Ohm natančen opis 0.33µF Molded Tantalum Capacitors 50V 1411 (3528 Metric) 12 Ohm
Zmogljivost 0.33µF