TAJB476K006SNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJB476K006SNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJB476K006SNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 47UF 10% 6.3V SMD
Podatkovni listi: TAJB476K006SNJ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TAJB476K006SNJ
Številka dela TAJB476K006SNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 47UF 10% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4770 pcs Podatkovni list TAJB476K006SNJ.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1411 (3528 Metric) Druga imena TAJB476K006S
TAJB476K006S-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2 Ohm natančen opis 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 2 Ohm
Zmogljivost 47µF