TAJC106M010RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJC106M010RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJC106M010RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 10UF 10V 20% 2312
Podatkovni listi: TAJC106M010RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJC106M010RNJ
Številka dela TAJC106M010RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 10UF 10V 20% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 622605 pcs Podatkovni list TAJC106M010RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena 478-5804-2
TAJC106M010R
TAJC106M010R-ND
TAJC106M010RNJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.5 Ohm
natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 2.5 Ohm Zmogljivost 10µF