TAJC107K010TNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJC107K010TNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJC107K010TNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 100UF 10% 10V 2312
Podatkovni listi: 1.TAJC107K010TNJ.pdf2.TAJC107K010TNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJC107K010TNJ
Številka dela TAJC107K010TNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 100UF 10% 10V 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 299544 pcs Podatkovni list 1.TAJC107K010TNJ.pdf2.TAJC107K010TNJ.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TAJ Ocene AEC-Q200
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
Druga imena 478-11217-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.2 Ohm @ 100kHz natančen opis 100µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.2 Ohm @ 100kHz
Zmogljivost 100µF