TAJC155K050RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJC155K050RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJC155K050RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 1.5UF 50V 10% 2312
Podatkovni listi: TAJC155K050RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJC155K050RNJ
Številka dela TAJC155K050RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 1.5UF 50V 10% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 126344 pcs Podatkovni list TAJC155K050RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TAJ Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena 478-1706-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 4.5 Ohm
natančen opis 1.5µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2312 (6032 Metric) 4.5 Ohm Zmogljivost 1.5µF