TAJC156K020H
AVX CorporationAVX Corporation
TAJC156K020H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJC156K020H
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 15UF 20V 10% 2312
Podatkovni listi: TAJC156K020H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TAJC156K020H
Številka dela TAJC156K020H Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 15UF 20V 10% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4823 pcs Podatkovni list TAJC156K020H.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.7 Ohm
natančen opis 15µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 1.7 Ohm Zmogljivost 15µF