TAJC225M050RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJC225M050RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJC225M050RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 2.2UF 50V 20% 2312
Podatkovni listi: TAJC225M050RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJC225M050RNJ
Številka dela TAJC225M050RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 2.2UF 50V 20% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86850 pcs Podatkovni list TAJC225M050RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena TAJC225M050R
TAJC225M050R-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 3 Ohm
natančen opis 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2312 (6032 Metric) 3 Ohm Zmogljivost 2.2µF