TAJC684K050RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJC684K050RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJC684K050RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 0.68UF 50V 10% 2312
Podatkovni listi: TAJC684K050RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJC684K050RNJ
Številka dela TAJC684K050RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 0.68UF 50V 10% 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 248711 pcs Podatkovni list TAJC684K050RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena 478-2342-2
TAJC684K050R
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 7 Ohm
natančen opis 0.68µF Molded Tantalum Capacitors 50V 2312 (6032 Metric) 7 Ohm Zmogljivost 0.68µF