TAJD156K035H
AVX CorporationAVX Corporation
TAJD156K035H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJD156K035H
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 15UF 35V 10% 2917
Podatkovni listi: TAJD156K035H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TAJD156K035H
Številka dela TAJD156K035H Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 15UF 35V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6007 pcs Podatkovni list TAJD156K035H.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 900 mOhm
natančen opis 15µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 900 mOhm Zmogljivost 15µF