TAJD157M010RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJD157M010RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJD157M010RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 150UF 10V 20% 2917
Podatkovni listi: TAJD157M010RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJD157M010RNJ
Številka dela TAJD157M010RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 150UF 10V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 146905 pcs Podatkovni list TAJD157M010RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 478-11062-2
Q2317301A
TAJD157M010R
TAJD157M010R-ND
TAJD157M010RNJ-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 900 mOhm
natančen opis 150µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 900 mOhm Zmogljivost 150µF