TAJD226M020SNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJD226M020SNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJD226M020SNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 22UF 20V 20% 2917
Podatkovni listi: TAJD226M020SNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJD226M020SNJ
Številka dela TAJD226M020SNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 22UF 20V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 135097 pcs Podatkovni list TAJD226M020SNJ.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena TAJD226M020S
TAJD226M020S-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 900 mOhm
natančen opis 22µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2917 (7343 Metric) 900 mOhm Zmogljivost 22µF