TAJD337K004RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJD337K004RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJD337K004RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 330UF 4V 10% 2917
Podatkovni listi: TAJD337K004RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJD337K004RNJ
Številka dela TAJD337K004RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 330UF 4V 10% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 93970 pcs Podatkovni list TAJD337K004RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 478-3065-2
TAJD337K004R
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 900 mOhm
natančen opis 330µF Molded Tantalum Capacitors 4V 2917 (7343 Metric) 900 mOhm Zmogljivost 330µF