TAJD686M016RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJD686M016RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJD686M016RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 68UF 16V 20% 2917
Podatkovni listi: TAJD686M016RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJD686M016RNJ
Številka dela TAJD686M016RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 68UF 16V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125142 pcs Podatkovni list TAJD686M016RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 478-3943-2
TAJD686M016R
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Koda proizvajalca D Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 900 mOhm
natančen opis 68µF Molded Tantalum Capacitors 16V 2917 (7343 Metric) 900 mOhm Zmogljivost 68µF