TAJE477M010RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJE477M010RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJE477M010RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 470UF 10V 20% 2917
Podatkovni listi: TAJE477M010RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
1200 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJE477M010RNJ
Številka dela TAJE477M010RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 470UF 10V 20% 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62496 pcs Podatkovni list TAJE477M010RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena 478-3959-2
TAJE477M010R
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Koda proizvajalca E Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 500 mOhm
natančen opis 470µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2917 (7343 Metric) 500 mOhm Zmogljivost 470µF