TAJP106M010RNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJP106M010RNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJP106M010RNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 10UF 10V 20% 0805
Podatkovni listi: TAJP106M010RNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJP106M010RNJ
Številka dela TAJP106M010RNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 10UF 10V 20% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 166245 pcs Podatkovni list TAJP106M010RNJ.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm)
Serija TAJ Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 478-3281-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Koda proizvajalca P Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 Ohm
natančen opis 10µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0805 (2012 Metric) 6 Ohm Zmogljivost 10µF