TAJR475M010YNJ
AVX CorporationAVX Corporation
TAJR475M010YNJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAJR475M010YNJ
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 4.7UF 10V 20% 0805
Podatkovni listi: TAJR475M010YNJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAJR475M010YNJ
Številka dela TAJR475M010YNJ Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 4.7UF 10V 20% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 490147 pcs Podatkovni list TAJR475M010YNJ.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Serija TAJ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Koda proizvajalca R
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 9 Ohm natančen opis 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 10V 0805 (2012 Metric) 9 Ohm
Zmogljivost 4.7µF