TAP105K020CCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP105K020CCS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP105K020CCS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 1UF 20V 10% RADIAL
Podatkovni listi: TAP105K020CCS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP105K020CCS
Številka dela TAP105K020CCS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 1UF 20V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 288655 pcs Podatkovni list TAP105K020CCS.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.177" Dia (4.50mm)
Serija TAP Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 Ohm natančen opis 1µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V Radial 10 Ohm
Zmogljivost 1µF