TAP106K010DTW
AVX CorporationAVX Corporation
TAP106K010DTW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP106K010DTW
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 10UF 10V 10% RADIAL
Podatkovni listi: TAP106K010DTW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP106K010DTW
Številka dela TAP106K010DTW Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 10UF 10V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 217544 pcs Podatkovni list TAP106K010DTW.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija TAP Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca C
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 5 Ohm natančen opis 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 5 Ohm
Zmogljivost 10µF