TAP106M006SRW
AVX CorporationAVX Corporation
TAP106M006SRW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP106M006SRW
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 10UF 6.3V 20% RADIAL
Podatkovni listi: TAP106M006SRW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP106M006SRW
Številka dela TAP106M006SRW Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 10UF 6.3V 20% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 221824 pcs Podatkovni list TAP106M006SRW.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.177" Dia (4.50mm)
Serija TAP Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 Ohm natančen opis 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial 6 Ohm
Zmogljivost 10µF