TAP107J020HSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP107J020HSB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP107J020HSB
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 100UF 20V 5% RADIAL
Podatkovni listi: TAP107J020HSB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP107J020HSB
Številka dela TAP107J020HSB Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 100UF 20V 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20079 pcs Podatkovni list TAP107J020HSB.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Conformal Coated
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm)
Serija TAP Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca N
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.250" (6.35mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 600 mOhm natančen opis 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V Radial 600 mOhm
Zmogljivost 100µF