TAP107M010CRS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP107M010CRS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP107M010CRS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 100UF 10V 20% RADIAL
Podatkovni listi: TAP107M010CRS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP107M010CRS
Številka dela TAP107M010CRS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 100UF 10V 20% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69565 pcs Podatkovni list TAP107M010CRS.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.335" Dia (8.50mm)
Serija TAP Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca K
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1 Ohm natančen opis 100µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 1 Ohm
Zmogljivost 100µF