TAP155K020CRS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP155K020CRS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP155K020CRS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 1.5UF 20V 10% RADIAL
Podatkovni listi: TAP155K020CRS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP155K020CRS
Številka dela TAP155K020CRS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 1.5UF 20V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 262940 pcs Podatkovni list TAP155K020CRS.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.177" Dia (4.50mm)
Serija TAP Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 9 Ohm natančen opis 1.5µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V Radial 9 Ohm
Zmogljivost 1.5µF