TAP155M050BRS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP155M050BRS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP155M050BRS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 1.5UF 50V 20% RADIAL
Podatkovni listi: TAP155M050BRS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP155M050BRS
Številka dela TAP155M050BRS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 1.5UF 50V 20% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 160713 pcs Podatkovni list TAP155M050BRS.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija TAP Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 Ohm natančen opis 1.5µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial 6 Ohm
Zmogljivost 1.5µF