TAP156M025BRS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP156M025BRS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP156M025BRS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 15UF 25V 20% RADIAL
Podatkovni listi: TAP156M025BRS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP156M025BRS
Številka dela TAP156M025BRS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 15UF 25V 20% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81367 pcs Podatkovni list TAP156M025BRS.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm)
Serija TAP Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca F
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2 Ohm natančen opis 15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 2 Ohm
Zmogljivost 15µF