TAP225M025SRS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP225M025SRS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP225M025SRS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 2.2UF 25V 20% RADIAL
Podatkovni listi: TAP225M025SRS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP225M025SRS
Številka dela TAP225M025SRS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 2.2UF 25V 20% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 226830 pcs Podatkovni list TAP225M025SRS.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.177" Dia (4.50mm)
Serija TAP Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 Ohm natančen opis 2.2µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 6 Ohm
Zmogljivost 2.2µF