TAP226K016CCS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP226K016CCS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP226K016CCS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 22UF 16V 10% RADIAL
Podatkovni listi: TAP226K016CCS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP226K016CCS
Številka dela TAP226K016CCS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 22UF 16V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 194015 pcs Podatkovni list TAP226K016CCS.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm)
Serija TAP Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 478-4174
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Koda proizvajalca F Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.453" (11.50mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2 Ohm
natančen opis 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial 2 Ohm Zmogljivost 22µF