TAP226K020HSB
AVX CorporationAVX Corporation
TAP226K020HSB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP226K020HSB
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 22UF 20V 10% RADIAL
Podatkovni listi: TAP226K020HSB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP226K020HSB
Številka dela TAP226K020HSB Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 22UF 20V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68612 pcs Podatkovni list TAP226K020HSB.pdf
Napetost - ocenjena 20V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm)
Serija TAP Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca H
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.250" (6.35mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.8 Ohm natančen opis 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 20V Radial 1.8 Ohm
Zmogljivost 22µF