TAP226M006BRS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP226M006BRS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP226M006BRS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 22UF 6.3V 20% RADIAL
Podatkovni listi: TAP226M006BRS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP226M006BRS
Številka dela TAP226M006BRS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 22UF 6.3V 20% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 181509 pcs Podatkovni list TAP226M006BRS.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija TAP Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 3.7 Ohm natančen opis 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial 3.7 Ohm
Zmogljivost 22µF