TAP226M025DTW
AVX CorporationAVX Corporation
TAP226M025DTW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP226M025DTW
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 22UF 25V 20% RADIAL
Podatkovni listi: TAP226M025DTW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP226M025DTW
Številka dela TAP226M025DTW Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 22UF 25V 20% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80581 pcs Podatkovni list TAP226M025DTW.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm)
Serija TAP Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca H
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.5 Ohm natančen opis 22µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 1.5 Ohm
Zmogljivost 22µF