TAP227M006CRS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP227M006CRS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP227M006CRS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 220UF 6.3V 20% RADIAL
Podatkovni listi: TAP227M006CRS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP227M006CRS
Številka dela TAP227M006CRS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 220UF 6.3V 20% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39011 pcs Podatkovni list TAP227M006CRS.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm)
Serija TAP Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca M
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 900 mOhm natančen opis 220µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 6.3V Radial 900 mOhm
Zmogljivost 220µF