TAP335J016CRS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP335J016CRS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP335J016CRS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 3.3UF 16V 5% RADIAL
Podatkovni listi: TAP335J016CRS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP335J016CRS
Številka dela TAP335J016CRS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 3.3UF 16V 5% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 191165 pcs Podatkovni list TAP335J016CRS.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Conformal Coated
Toleranca ±5% Velikost / dimenzija 0.177" Dia (4.50mm)
Serija TAP Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 6 Ohm natančen opis 3.3µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial 6 Ohm
Zmogljivost 3.3µF