TAP336K010BRS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP336K010BRS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP336K010BRS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 33UF 10V 10% RADIAL
Podatkovni listi: TAP336K010BRS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP336K010BRS
Številka dela TAP336K010BRS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 33UF 10V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 155510 pcs Podatkovni list TAP336K010BRS.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm)
Serija TAP Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca F
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 2.1 Ohm natančen opis 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 2.1 Ohm
Zmogljivost 33µF