TAP336M016SRS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP336M016SRS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP336M016SRS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 33UF 16V 20% RADIAL
Podatkovni listi: TAP336M016SRS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP336M016SRS
Številka dela TAP336M016SRS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 33UF 16V 20% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81701 pcs Podatkovni list TAP336M016SRS.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm)
Serija TAP Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca F
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.394" (10.00mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.6 Ohm natančen opis 33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V Radial 1.6 Ohm
Zmogljivost 33µF