TAP475K010SRW
AVX CorporationAVX Corporation
TAP475K010SRW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP475K010SRW
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 4.7UF 10V 10% RADIAL
Podatkovni listi: TAP475K010SRW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP475K010SRW
Številka dela TAP475K010SRW Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 4.7UF 10V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 271587 pcs Podatkovni list TAP475K010SRW.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.177" Dia (4.50mm)
Serija TAP Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial Druga imena 478-11092-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Koda proizvajalca A Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 8 Ohm
natančen opis 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 8 Ohm Zmogljivost 4.7µF