TAP475K035SRS
AVX CorporationAVX Corporation
TAP475K035SRS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP475K035SRS
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 4.7UF 35V 10% RADIAL
Podatkovni listi: TAP475K035SRS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP475K035SRS
Številka dela TAP475K035SRS Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 4.7UF 35V 10% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 198302 pcs Podatkovni list TAP475K035SRS.pdf
Napetost - ocenjena 35V Tip Conformal Coated
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.217" Dia (5.50mm)
Serija TAP Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca E
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.354" (9.00mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 3 Ohm natančen opis 4.7µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 3 Ohm
Zmogljivost 4.7µF