TAP476M025SRW
AVX CorporationAVX Corporation
TAP476M025SRW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP476M025SRW
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 47UF 25V 20% RADIAL
Podatkovni listi: TAP476M025SRW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP476M025SRW
Številka dela TAP476M025SRW Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 47UF 25V 20% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40655 pcs Podatkovni list TAP476M025SRW.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm)
Serija TAP Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca M
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1 Ohm natančen opis 47µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial 1 Ohm
Zmogljivost 47µF