TAP685M050CCS-LF
AVX CorporationAVX Corporation
TAP685M050CCS-LF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP685M050CCS-LF
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 6.8UF 50V 20% RADIAL
Podatkovni listi: TAP685M050CCS-LF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TAP685M050CCS-LF
Številka dela TAP685M050CCS-LF Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 6.8UF 50V 20% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5697 pcs Podatkovni list TAP685M050CCS-LF.pdf
Napetost - ocenjena 50V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm)
Serija TAP Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca H Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 2 Ohm
natančen opis 6.8µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial 2 Ohm Zmogljivost 6.8µF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TAP685M050GSB
TAP685M050GSB
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP TANT 6.8UF 50V 20% RADIAL
Na zalogi: 78190 pcs
Prenesi: TAP685M050GSB.pdf
RFQ
TAP685M050SCS
TAP685M050SCS
Proizvajalci: AVX Corporation
Na zalogi: 82433 pcs
Prenesi: TAP685M050SCS.pdf
RFQ
TAP685M050CCS
TAP685M050CCS