TAP686M010BRW
AVX CorporationAVX Corporation
TAP686M010BRW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TAP686M010BRW
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 68UF 10V 20% RADIAL
Podatkovni listi: TAP686M010BRW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TAP686M010BRW
Številka dela TAP686M010BRW Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 68UF 10V 20% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79799 pcs Podatkovni list TAP686M010BRW.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Conformal Coated
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm)
Serija TAP Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca H
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.3 Ohm natančen opis 68µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 10V Radial 1.3 Ohm
Zmogljivost 68µF