TARQ105K025
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TARQ105K025
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 1UF 25V 10% AXIAL
Podatkovni listi: TARQ105K025.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TARQ105K025
Številka dela TARQ105K025 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 1UF 25V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5093 pcs Podatkovni list TARQ105K025.pdf
Napetost - ocenjena 25V Tip Molded
Toleranca ±10% Velikost / dimenzija 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Serija TAR Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca Q Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 12 Ohm
natančen opis 1µF Molded Tantalum Capacitors 25V Axial 12 Ohm Zmogljivost 1µF