TARQ335M010
AVX CorporationAVX Corporation
AVX Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TARQ335M010
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT 3.3UF 10V 20% AXIAL
Podatkovni listi: TARQ335M010.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TARQ335M010
Številka dela TARQ335M010 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT 3.3UF 10V 20% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5762 pcs Podatkovni list TARQ335M010.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.085" Dia x 0.250" L (2.16mm x 6.35mm)
Serija TAR Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Koda proizvajalca Q Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 Ohm
natančen opis 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 10V Axial 10 Ohm Zmogljivost 3.3µF