TCJA336M006R0200
AVX CorporationAVX Corporation
TCJA336M006R0200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCJA336M006R0200
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT POLY 33UF 6.3V 1206
Podatkovni listi: 1.TCJA336M006R0200.pdf2.TCJA336M006R0200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCJA336M006R0200
Številka dela TCJA336M006R0200 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT POLY 33UF 6.3V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 195941 pcs Podatkovni list 1.TCJA336M006R0200.pdf2.TCJA336M006R0200.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TCJ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1206 (3216 Metric)
Druga imena 478-3456-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 mOhm
natančen opis 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1206 (3216 Metric) 200 mOhm Zmogljivost 33µF