TCJB106M016R0200
AVX CorporationAVX Corporation
TCJB106M016R0200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCJB106M016R0200
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT POLY 10UF 16V 1210
Podatkovni listi: 1.TCJB106M016R0200.pdf2.TCJB106M016R0200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCJB106M016R0200
Številka dela TCJB106M016R0200 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT POLY 10UF 16V 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 157874 pcs Podatkovni list 1.TCJB106M016R0200.pdf2.TCJB106M016R0200.pdf
Napetost - ocenjena 16V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TCJ Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1411 (3528 Metric), 1210
Druga imena 478-5261-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 mOhm
natančen opis 10µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 16V 1411 (3528 Metric), 1210 200 mOhm Zmogljivost 10µF