TCJB107M006R0040
AVX CorporationAVX Corporation
TCJB107M006R0040 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCJB107M006R0040
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1210
Podatkovni listi: 1.TCJB107M006R0040.pdf2.TCJB107M006R0040.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCJB107M006R0040
Številka dela TCJB107M006R0040 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT POLY 100UF 6.3V 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 289499 pcs Podatkovni list 1.TCJB107M006R0040.pdf2.TCJB107M006R0040.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TCJ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric), 1210
Druga imena 478-9994-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 mOhm @ 100kHz
natančen opis 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric), 1210 40 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 100µF