TCJB336M010R0070
AVX CorporationAVX Corporation
TCJB336M010R0070 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCJB336M010R0070
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT POLY 33UF 10V 1210
Podatkovni listi: 1.TCJB336M010R0070.pdf2.TCJB336M010R0070.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCJB336M010R0070
Številka dela TCJB336M010R0070 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT POLY 33UF 10V 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 159029 pcs Podatkovni list 1.TCJB336M010R0070.pdf2.TCJB336M010R0070.pdf
Napetost - ocenjena 10V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TCJ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric), 1210
Druga imena 478-4713-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca B
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 70 mOhm
natančen opis 33µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 1411 (3528 Metric), 1210 70 mOhm Zmogljivost 33µF