TCJB686M004R0070
AVX CorporationAVX Corporation
TCJB686M004R0070 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCJB686M004R0070
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT POLY 68UF 4V 1210
Podatkovni listi: 1.TCJB686M004R0070.pdf2.TCJB686M004R0070.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCJB686M004R0070
Številka dela TCJB686M004R0070 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT POLY 68UF 4V 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 362031 pcs Podatkovni list 1.TCJB686M004R0070.pdf2.TCJB686M004R0070.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Molded
Toleranca 68µF Velikost zemljišča na površini -
Paket naprave za dobavitelja B Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TCJ RoHS Status Tape & Reel (TR)
Polarizacija 1411 (3528 Metric) Druga imena 478-3137-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Številka izdelka proizvajalca TCJB686M004R0070 Lifetime @ Temp. 70 mOhm
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Lastnosti General Purpose
Razširjen opis 68µF ±20% Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 1411 (3528 Metric) 70 mOhm ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP TANT POLY 68UF 4V 1210 Aplikacije 2000 Hrs @ 125°C