TCJD227M006R0035
AVX CorporationAVX Corporation
TCJD227M006R0035 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCJD227M006R0035
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Podatkovni listi: 1.TCJD227M006R0035.pdf2.TCJD227M006R0035.pdf3.TCJD227M006R0035.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCJD227M006R0035
Številka dela TCJD227M006R0035 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TCJ Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 478-9441-6 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 35 mOhm
natančen opis 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 35 mOhm Zmogljivost 220µF