TCJD337M004R0050
AVX CorporationAVX Corporation
TCJD337M004R0050 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCJD337M004R0050
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT POLY 330UF 4V 2917
Podatkovni listi: 1.TCJD337M004R0050.pdf2.TCJD337M004R0050.pdf3.TCJD337M004R0050.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCJD337M004R0050
Številka dela TCJD337M004R0050 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT POLY 330UF 4V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 4V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TCJ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 478-9445-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca D
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.122" (3.10mm)
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 50 mOhm
natančen opis 330µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 4V 2917 (7343 Metric) 50 mOhm Zmogljivost 330µF