TCJW686M006R0070
AVX CorporationAVX Corporation
TCJW686M006R0070 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCJW686M006R0070
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT POLY 68UF 6.3V 2312
Podatkovni listi: TCJW686M006R0070.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCJW686M006R0070
Številka dela TCJW686M006R0070 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT POLY 68UF 6.3V 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 170670 pcs Podatkovni list TCJW686M006R0070.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Serija TCJ Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2312 (6032 Metric)
Druga imena 478-5693-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Koda proizvajalca W
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.059" (1.50mm)
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 70 mOhm
natančen opis 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2312 (6032 Metric) 70 mOhm Zmogljivost 68µF