TCME108M002R0010
AVX CorporationAVX Corporation
TCME108M002R0010 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCME108M002R0010
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917
Podatkovni listi: 1.TCME108M002R0010.pdf2.TCME108M002R0010.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCME108M002R0010
Številka dela TCME108M002R0010 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT POLY 1000UF 2.5V 2917 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 44268 pcs Podatkovni list 1.TCME108M002R0010.pdf2.TCME108M002R0010.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Serija TCM Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 478-10004-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks Koda proizvajalca E
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.169" (4.30mm)
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 10 mOhm @ 100kHz
natančen opis 1000µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 2.5V 2917 (7343 Metric) 10 mOhm @ 100kHz Zmogljivost 1000µF