TCNL157M006R0200
AVX CorporationAVX Corporation
TCNL157M006R0200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TCNL157M006R0200
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1210
Podatkovni listi: 1.TCNL157M006R0200.pdf2.TCNL157M006R0200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TCNL157M006R0200
Številka dela TCNL157M006R0200 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP TANT POLY 150UF 6.3V 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 131219 pcs Podatkovni list 1.TCNL157M006R0200.pdf2.TCNL157M006R0200.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Tip Molded
Toleranca ±20% Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Serija TCN J-CAP Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1411 (3528 Metric), 1210
Druga imena 478-5527-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5 (48 Hours)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Koda proizvajalca L
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Lastnosti General Purpose ESR (upornost ekvivalentne serije) 200 mOhm
natančen opis 150µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 1411 (3528 Metric), 1210 200 mOhm Zmogljivost 150µF